Задай вопрос

Uz bieži uzdotiem jautājumiem par aktuālām ekonomikas tēmām atbild gan "Naudas skola", gan dažādu nozaru speciālisti. Ieskaties sadaļā "Naudas skola atbild"! Varbūt atradīsi atbildi uz savu jautājumu uzreiz. Ja to neatrodi, izmanto šeit sniegto iespēju pajautāt vai nosūtīt savus ierosinājumus "Naudas skolas" redaktoram!

Uzdod jautājumu vai uzraksti ieteikumu!

Jautā

Apmeklētāju centrs "Naudas pasaule"

next
next

"Naudas pasaule" ir interaktīvs finanšu izglītības un informācijas centrs katram, kas interesējas par naudas politiku, apriti un vēsturi.

 

Apmeklējuma pieteikums

"Naudas pasaule" tiek rekonstruēta! Reģistrācija apmeklējumam nav iespējama! Lai saņemtu informāciju par centra tālāko darbību, lūdzam pierakstīties jaunumu saņemšanai e-pastā.

 

Informācija par apmeklējumu

"Naudas pasaule" tiek rekonstruēta! Reģistrācija apmeklējumam nav iespējama! Lai saņemtu informāciju par centra tālāko darbību, lūdzam pierakstīties jaunumu saņemšanai.

Par apmeklētāju centru

Pirmā apmeklētāju grupa "Naudas pasaulē" viesojās 2005. gada 1. martā. Šajā sadaļā – par apmeklētāju centra mērķiem un uzdevumiem, kā arī interesantākie tā vēstures fakti.

Ekspozīcija

"Naudas pasaule" tiek rekonstruēta! Reģistrācija apmeklējumam nav iespējama!

Apmeklētāju centra ekspozīcija bija izvietota vēsturiskās naudas glabātavas telpās divos stāvos 420 m2 platībā. Ceļo naudas seifā izvietotajā ekspozīcijā virtuāli!

Kontaktinformācija

Uzdot jautājumus un sniegt informāciju par grupas sastāva pārmaiņām var gan elektroniski, gan sazinoties pa tālruni ar apmeklētāju centra darbiniekiem.