Задай вопрос

Uz bieži uzdotiem jautājumiem par aktuālām ekonomikas tēmām atbild gan "Naudas skola", gan dažādu nozaru speciālisti. Ieskaties sadaļā "Naudas skola atbild"! Varbūt atradīsi atbildi uz savu jautājumu uzreiz. Ja to neatrodi, izmanto šeit sniegto iespēju pajautāt vai nosūtīt savus ierosinājumus "Naudas skolas" redaktoram!

Uzdod jautājumu vai uzraksti ieteikumu!

Jautā

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

"Eiro skrējiena" nodarbības Saldū

Datums: 
Pirmdiena, Novembris 5, 2018 - 10:40
Vieta: 
Saldus pamatskola

Lai popularizētu sacensības "Eiro skrējiens" un palīdzēt skolēniem sagatavoties veiksmīgi atbildēt uz spēles jautājumiem par eiro banknotēm un monētām, Latvijas Banka 2015. gada rudenī uzsāka izglītojošas izbraukuma nodarbības vairākās Latvijas vispārizglītojošās skolās. Kopā tika novadītas 114 nodarbības 64 skolās un tajās piedalījās vairāk nekā 3000 skolēnu.

Pateicoties pozitīvajām skolēnu un skolotāju atsauksmēm, Latvijas Banka sadarbībā ar Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolēniem turpina projektu, piedāvājot "Eiro skrējiena" nodarbības skolēniem un seminārus skolotājiem 3 reizes gadā dažādos Latvijas reģionos.

Šī gada 5. novembrī Latvijas Bankas pārstāvji un Jelgavas Spīdolas  ģimnāzijas skolēni viesosies Saldus pamatskolā, kur skolēniem būs iespēja uzzināt būtiskāko informāciju par eiro banknotēm un monētām, savukārt skolotājiem semināra laikā būs iespēja uzzināt aktuālo informāciju finanšu pratības apguvē.