Enter the characters shown in the image.

Finanšu pratības konkursu noslēguma pasākums

Datums:
Trešdiena, Maijs 15, 2019 - 11:00
Vieta:
Kruīza kuģis Isabella
Kontaktinformācija:
jal@jal.lv

Junior Achievement Latvia sadarbībā ar partneriem un atbalstītājiem visa mācību gada garumā organizēja finanšu pratības konkursus "Mana vārdnīciņa" 1.-4. klašu skolēniem un "Biznesa pasakas" 5.-9. klašu skolēniem.

Konkursā “Mana vārdnīciņa” Latvijas Bankas žūrijas komisija izvērtēja 269 iesniegtos darbus no 39 Latvijas skolām, noskaidrojot labākos sākumskolas skolēnus - konkursa finālistus. Savukārt konkursā “Biznesa pasakas” saņēmām 276 iesūtītas pasakas, kuras izvērtēja JA Latvia sadarības partneri un atbalstītāji - Latvijas Ekonomikas attīstības forums, Ingmārs Līdaka no Rīgas Zoodārza, LR Finanšu ministrijas pretkrāpšanās kustība "Atkrāpies", Latvijas valsts meži, RTU Rīgas Biznesa skola, Latvijas privāto vēsturisko ēku asociācija  un Tallink.

Dalība pasākumā ar ielūgumiem.

Vairāk informācijas http://www.jal.lv/news/global/778