Задай вопрос

Uz bieži uzdotiem jautājumiem par aktuālām ekonomikas tēmām atbild gan "Naudas skola", gan dažādu nozaru speciālisti. Ieskaties sadaļā "Naudas skola atbild"! Varbūt atradīsi atbildi uz savu jautājumu uzreiz. Ja to neatrodi, izmanto šeit sniegto iespēju pajautāt vai nosūtīt savus ierosinājumus "Naudas skolas" redaktoram!

Uzdod jautājumu vai uzraksti ieteikumu!

Jautā

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Jūs atrodaties šeit

prev
prev

Angelīna Muste

“Naudas pasaules” ekspozīcijas speciāliste. Strādājusi AS “Luminor bank” par finanšu darījumu vadītāju. Ieguvusi profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadīšanā (MBA), ir darba pieredze ārvalstīs. Interesē vēsture un kultūra.

E-pasts: Angelina.Muste[at]bank.lv

Jānis Motivāns

"Naudas pasaules" vadītājs, ekspozīcijas autors. Profesionāls žurnālists, strādājis laikrakstos "Diena", "Lauku Avīze" u.c. Papildizglītība – biznesa vadība, iegūta Austrijas WIFI sistēmā. Pasaules Banku un naudas muzeju asociācijas (ICOMON) biedrs.

E-pasts: janis.motivans[at]bank.lv

Kaspars Kravinskis

"Naudas pasaules" ekspozīcijas satura un digitālo vizualizācijas sistēmu speciālists. Diplomēts politologs ar pedagoga praksi Jūrmalas Valsts ģimnāzijā. Īpašu uzmanību pievērš informācijas komunikācijas aspektiem. Labprāt iesaistās radošos projektos, rod prieku arī skatuves mākslā, mūzikā un lietišķajā mākslā.

E–pasts: Kaspars.Kravinskis[at]bank.lv