Pasākumi skolēniem

prevnext

Finanšu olimpiāde FINANŠU ĀBECE 2017

Latvijas Banka kopā ar sadarbības partneriem – Ekonomikas un kultūras augstskolu (EKA), Alberta koledžu (AK) un Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) katru gadu martā organizē finanšu pratības olimpiādi Finanšu ĀBECE 2017. Tajā aicināti piedalīties 11. un 12. klašu skolēni, profesionālo un arodvidusskolu pēdējo kursu audzēkņi.

Spēle - sacensības "Eiro skrējiens"

ECB periodiski aicina eiro zonas bērnus vecumā no 9 līdz 12 gadiem piedalīties datorspēles "Eiro skrējiens" ("Euro Run") Eirosistēmas mēroga tiešsaistes sacensībās. Pēdējās sacensības notika no 2017. gada 29. maija līdz 2017. gada 30. jūnijam. Ārpus sacensību laikiem spēle pieejama ikvienam interesentam, lai spēlētu to individuāli vai organizētu sacensības klasē

"Ēnu diena" Latvijas Bankā

Katru gadu februārī Latvijā norisinās Ēnu diena, ko organizē Junior Achievement – Young Enterprise Latvija. Arī Latvijas Bankas speciālisti piedalās šajā pasākumā un piedāvā vecāko klašu skolēniem iepazīt darbu Latvijas Bankā, ēnojot dažādu profesiju kolēģus.

Apmeklētāju centrs "Naudas pasaule"

"Naudas pasaule" ir interaktīvs finanšu izglītības un informācijas centrs katram, kas interesējas par naudas politiku, apriti un vēsturi. Centrs šobrīd tiek rekonstruēts! Reģistrācija apmeklējumam nav iespējama! Lai saņemtu informāciju par centra tālāko darbību, lūdzam pierakstīties jaunumu saņemšanai.

Finanšu izglītības nedēļa

Tradicionāli martā Finanšu un kapitāla tirgus komisija sadarbībā ar partneriem organizē FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻU Latvijā, kurā piedāvā dažādus izglītojošus pasākumus un izglītojošus materiālus finanšu pratības veicināšanai.