Задай вопрос

Uz bieži uzdotiem jautājumiem par aktuālām ekonomikas tēmām atbild gan "Naudas skola", gan dažādu nozaru speciālisti. Ieskaties sadaļā "Naudas skola atbild"! Varbūt atradīsi atbildi uz savu jautājumu uzreiz. Ja to neatrodi, izmanto šeit sniegto iespēju pajautāt vai nosūtīt savus ierosinājumus "Naudas skolas" redaktoram!

Uzdod jautājumu vai uzraksti ieteikumu!

Jautā

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Pasākumi skolēniem

prevnext
prevnext

Finanšu olimpiāde FINANŠU ĀBECE

Latvijas Banka kopā ar sadarbības partneriem – Ekonomikas un kultūras augstskolu (EKA), Alberta koledžu (AK) un Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) katru gadu martā organizē finanšu pratības olimpiādi Finanšu ĀBECE. Tajā aicināti piedalīties 11. un 12. klašu skolēni, profesionālo un arodvidusskolu pēdējo kursu audzēkņi.

Spēle - sacensības "Eiro skrējiens"

ECB periodiski aicina eiro zonas bērnus vecumā no 9 līdz 12 gadiem piedalīties datorspēles "Eiro skrējiens" ("Euro Run") Eirosistēmas mēroga tiešsaistes sacensībās. Pēdējās sacensības notika no 2017. gada 29. maija līdz 2017. gada 30. jūnijam. Ārpus sacensību laikiem spēle pieejama ikvienam interesentam, lai spēlētu to individuāli vai organizētu sacensības klasē

"Ēnu diena" Latvijas Bankā

Katru gadu februārī Latvijā norisinās Ēnu diena, ko organizē Junior Achievement – Young Enterprise Latvija. Arī Latvijas Bankas speciālisti piedalās šajā pasākumā un piedāvā vecāko klašu skolēniem iepazīt darbu Latvijas Bankā, ēnojot dažādu profesiju kolēģus.

Zināšanu centrs "Naudas pasaule"

"Naudas pasaule" ir interaktīvs finanšu izglītības un informācijas centrs katram, kas interesējas par naudas politiku, apriti un vēsturi. 

Finanšu pratības nedēļa

Tradicionāli martā Finanšu un kapitāla tirgus komisija sadarbībā ar partneriem organizē FINANŠU PRATĪBAS NEDĒĻU Latvijā, kurā piedāvā dažādus izglītojošus pasākumus un izglītojošus materiālus finanšu pratības veicināšanai.