Enter the characters shown in the image.

Pieteikšanās inovatīvu skolēnu mācību uzņēmumu izveides un konsultēšanas vasaras apmācībām

Datums:
Pirmdiena, Jūlijs 9, 2018 - 00:00
Vieta:
Biznesa augstskola "Turība"
Kontaktinformācija:
jal@jal.lv

Latvijas lielākā Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija) un LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros augustā organizē 2 dienu skolotāju apmācību inovatīvu Skolēnu mācību uzņēmumu izveidē un konsultēšanā.

Apmācību laikā skolotājiem būs iespēja iepazīties ar skolēnu mācību uzņēmumu metodi — kā ar tās palīdzību pilnveidot izglītības saturu un kā metode sniedz ieguldījumu jauniešu karjeras izglītībā, kā metode attīsta uzņēmējspēju kompetences skolēnos. Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija ir atzinusi SMU mācību metodi un rekomendē to izglītības iestādēm kā uzņēmējspējas attīstošu un pilnveidojošu mācību metodi.

Apmacības norisināsies no 22. līdz 23. augustam biznesa augstskolā "Turība". Pieteikšanās līdz 2018. gada 15. augustam!

Vairāk informācijas par apmācībām un pieteikuma anketu meklē šeit.