Enter the characters shown in the image.

Projekts "Viena diena drošībai" Ogrē

Datums:
Ceturdiena, Septembris 28, 2017 - 09:00
Vieta:
Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, Ogrē, Zinību ielā 3
Kontaktinformācija:
67728826; AS "Sadales tīkli"

28. septembrī, vairāk nekā 800 Ogres novada 3. un 4. klašu audzēkņi piedalīsies bērnu drošības izglītības pasākumā “Viena diena drošībai”, ko organizē AS “Sadales tīkls”. Pasākumā  bērni atraktīvā un viegli saprotamā veidā iepazīsies ar dažādu dzīves situāciju būtiskākajiem drošības jautājumiem.

Atsaucoties AS “Sadales tīkls” iniciatīvai, pasākumā piedalīsies un par dažādiem sadzīves drošības aspektiem stāstīs arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policija, Ogres novada pašvaldības policija, Ceļu satiksmes drošības direkcija, Latvijas Interneta asociācijas Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Latvijas Banka, kā arī uzņēmumi “Latvijas Dzelzceļš” “Latvijas Valsts meži” un “Latvijas Gāze”.

Pasākuma laikā bērniem būs gan unikāla iespēja tuvumā aplūkot pasākumā pārstāvēto organizāciju operatīvo dienestu transportu – ātrās palīdzības automašīnu, ugunsdzēsēju automašīnu, policijas automašīnu u.c., gan arī spēlēt dažādas izglītojošas drošības spēles, pildīt testus, skatīties izglītojošas filmas un piedalīties dažādās citās aktivitātēs. Pasākuma laikā skolēni apgūs drošības nosacījumus sliežu ceļu tuvumā, gūs priekšstatu par pirmās medicīniskās palīdzības izsaukšanu un pirmās palīdzības sniegšanu līdz mediķu ierašanās brīdim bezsamaņas gadījumā, uzzinās vairāk par ugunsdrošību un pareizu rīcību dažādās ārkārtas situācijās, apgūs gāzes un elektrodrošības jautājumus, mācīsies, kā droši rīkoties ar naudu un to uzglabāt, kā nemēslot mežā kopā ar Cūkmenu, kā arī iegūs informāciju par drošību internetā.