Enter the characters shown in the image.

Sākumlapa

Ekonomikas likumsakarību izpratne ir svarīga ikvienam, jo pieņemtie ekonomiskie lēmumi ietekmē gan personīgo labklājību, gan sabiedrību kopumā.

AKTUĀLI

Semināra "Aktualitātes ekonomikā 2020" prezentācijas un video ieraksts

Skolotāju istaba » Lekcijas, kursi, semināri
24.08.2020

21.augusta semināra skolotājiem lektoru prezentācijas par aktuālajiem notikumiem Latvijas, Eiropas un pasaules tautsaimniecībā, kā arī ieskats finašu pratības un ekonomiskās izglītotības aktualitātēs un mācību procesā izmantojamos mācību līdzekļos.

Erudīcijas spēle "Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!"

Letonika.lv
23.03.2020

Atbalstot #paliecmājās iniciatīvu un aptauju "Latvijas gada monēta 2019", letonika.lv aicina no 2020. gada 23. marta līdz 4. aprīlim virtuāli izzināt kultūrvēsturiskās vērtības, kas iemūžinātas Latvijas monētās.

Zināšanu centra multimediji – tagad arī internetā

Piedalies » Zināšanu centrs "Naudas pasaule"
13.01.2020

Latvijas Bankas zināšanu centra interaktīvie multimediji satur bagātīgu informāciju – vēstures faktus, statistikas datus, pieredzes stāstus, attēlus un video. Ja neesi paspējis iepazīties ar visu informāciju klātienes ekskursijas laikā, tagad to vari izdarīt arī internetā centra ekspozīcijas sadaļā.

FinTech vārdnīca

IZPROTI » Ekonomikas ABC
03.01.2020

Terminu skaidrojošā vārdnīca sniedz īsu ieskatu strauji augošajā FinTech pasaulē. Izmanto šo skaidrojošo vārdnīcu, lai uzzinātu, ko katrs no šiem terminiem nozīmē.

Facebook "nauda" – jaunas iespējas vai potenciāls apdraudējums?

IZPROTI » Ekonomikas ABC
25.07.2019

Pēc Facebook iniciatīvas radīta neatkarīga bezpeļņas organizācija The Libra Association, kurā ietilpst vairāki zināmi starptautiski uzņēmumi. Tā izziņoja plānu radīt jaunu blokķēdes tehnoloģijā balstītu digitālo valūtu Libra. Latvijas Bankas eksperts Klāvs Ozoliņš analizē jauno ieceri un arī riskus.

Dzīvo gudrāk: pieredze naudas plānošanas ieradumos

Ievads ekonomikā » 10 patiesības par naudu
18.07.2019

Kā dzīvot labāk? Universāla atbilde uz šo jautājumu nav iespējama. Ikdienā mēs pieņemam dažādus lēmumus, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti. Turpinot skaidrot 10 patiesības par naudu, sadarbībā ar portālu "DELFI"piedāvājam intervijas ar sabiedrībā populārām personībām par naudas lietām.

Par aktuālo tautsaimniecībā: videolekcija un diskusija ar ekspertiem

Skolotāju istaba » Lekcijas, kursi, semināri
19.06.2019

Kā alternatīvu tradicionālajam semināram "Aktualitātes ekonomikā", šovasar par 2019. gada aktuālākajiem procesiem gan Latvijas, gan pasaules tautsaimniecībā mēs piedāvājam ikvienam interesentam uzzināt Mārtiņa Kazāka videolekcijā un diskusijā sarunu festivālā "Lampa".

Kas jāzina par jaunajām 100 un 200 eiro banknotēm?

SKATIES » PREZENTĀCIJAS
24.05.2019

Jaunās 100 un 200 eiro banknotes noslēdz Eiropas sēriju – tās apgrozībā būs no 2019. gada 28. maija. Latvijas Bankas speciālisti informē par būtiskāko, kas ikvienam jāzina par šīm banknotēm.

Markuss intervijās izdibina patiesības naudas lietās

SKATIES » INTERVIJAS
17.05.2019

Ceļš uz prātīgu saimniekošanu – katram savs. Tādēļ zinātkārais Markuss gudrības meklējumos dodas plašajā pasaulē. Markusa visas intervijas apkopotas jaunā apakšsadaļā INTERVIJAS.

Uz "Tallink" kuģa apbalvoti JAL finanšu pratības konkursu laureāti

PIEDALIES » Konkurss "Mana vārdnīciņa"
15.05.2019

Konkursu "Mana vārdnīciņa" un "Biznesa pasakas" laureāti, viņu skolotāji un ģimenes pārstāvji šogad tika sveikti uz kuģa Isabelle. Deivids Reinieks no Īslīces pamatskolas konkursā piedalās atkārtoti, taču šogad viņam īpašs prieks – izcīnīta pirmā vieta!

Lapas