Enter the characters shown in the image.

Sākusies pieteikšanās SMU pasākumam CITS BAZĀRS ziemā

Datums:
Otrdiena, Novembris 6, 2018 - 11:00
Vieta:
Tirdzniecības centrs DominaShopping
Kontaktinformācija:
jal@jal.lv

Tirdzniecības centrā DominaShopping 8. decembrī no plkst. 11:00 līdz 18:00 norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programmas” ietvaros lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) īstenotais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS.

Skolēn, piesaki savu SMU gada lielākajam notikumam CITS BAZĀRS līdz 20. novembrim, aizpildot anketu šeit. Par dalību CITS BAZĀRS JA Latvia sazināsies līdz 23. novembrim. Apstiprināto dalībnieku saraksts šajā datumā būs arī pieejams JA Latvia mājaslapā.

Vairāk informācijas šeit