Skolotāju istaba

Labdien, cienījamo pedagog!

Lai finanšu un ekonomikas likumsakarību apguve būtu interesanta gan skolēniem, gan skolotājiem, piedāvājam mācību materiālus un dažādus izglītojošus pasākumus, kurus sociālo zinību, ekonomikas, kā arī citu priekšmetu skolotāji var izmantot, organizējot mācību vielas apguvi. Mācību materiāli "Naudas skolas" Skolotāju istabā pieejami visiem – gan gādīgiem vecākiem, gan zinātkāriem skolēniem. Ja Jums ir kādi ierosinājumi vai labi padomi citiem pedagogiem – aicinām dalīties ar to, rakstot mums.

Jūsu "Naudas skola"

Mācību materiāli

Prezentācijas, darba lapas, brošūras skolotājiem un skolēniem, kuras palīdzēs apgūt finanšu un ekonomikas likumsakarības, kā arī darba lapas, ko rekomendējam izmantot, organizējot skolēnu viesošanos Latvijas Bankas apmeklētāju centrā "Naudas pasaule".

Pasākumi skolēniem

Ekonomikas likumsakarību apguve skolēniem būs interesantāka, piedaloties dažādos izglītojošos ārpusskolas pasākumos. Skolēnu iesaistei noteikti nepieciešams jūsu – skolotāju – atbalsts un iedrošinājums.

Lekcijas, kursi, semināri

Latvijas Banka aicina gan mācību priekšmeta Ekonomika, gan sociālo zinību pedagogus piedalīties semināros un bankas speciālistu lekcijās.