Задай вопрос

Uz bieži uzdotiem jautājumiem par aktuālām ekonomikas tēmām atbild gan "Naudas skola", gan dažādu nozaru speciālisti. Ieskaties sadaļā "Naudas skola atbild"! Varbūt atradīsi atbildi uz savu jautājumu uzreiz. Ja to neatrodi, izmanto šeit sniegto iespēju pajautāt vai nosūtīt savus ierosinājumus "Naudas skolas" redaktoram!

Uzdod jautājumu vai uzraksti ieteikumu!

Jautā

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Zināšanu centrs "Naudas pasaule"

next
next

"Naudas pasaule" ir interaktīvs finanšu izglītības un informācijas centrs katram, kas interesējas par naudas politiku, apriti un vēsturi. "Naudas pasaules" mērķis ir rosināt cilvēkus saskatīt un apdomāt naudas ceļus un izprast naudas nozīmi tautsaimniecībā.

 

Apmeklējuma pieteikums

Diemžēl Covid-19 izplatības ierobežošanai noteikto ierobežojumu dēļ “Naudas pasaule” apmeklētājus pagaidām nepieņem. Apmeklējumu reģistrs tiks atvērts, tiklīdz ierobežojumi tiks atcelti. Sekojiet izmaiņām vietnē!

 

Informācija par apmeklējumu

Pirms apmeklējuma iepazīsties ar apmeklējuma noteikumiem! Ierodoties uz apmeklējumu, neaizmirsti paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu!

 

Par zināšanu centru

Pirmā apmeklētāju grupa "Naudas pasaulē" viesojās 2005. gada 1. martā. Pēc telpu un ekspozīcijas atjaunošanas 2017. gada 27. oktobrī "Naudas pasaule" atkal vēra savas durvis apmeklētājiem.

Šajā sadaļā – par zināšanu centra mērķiem un uzdevumiem, kā arī interesantākie tā vēstures fakti.

Muzeju nakts zināšanu centrā

Ikviens "Muzeju nakts 2019" apmeklētājs bija aicināts apmeklēt arī Latvijas Bankas zināšanu centru "Naudas pasaule". Video un attēlu galerija ļauj ieskatīties pasākuma norisē.

Zināšanu centra ekspozīcija

"Naudas pasaules" ekspozīcija rosina interesi par globālās ekonomikas un finanšu norisēm un likumsakarībām, un cenšas atgādināt, ka finanšu plūsmā sava loma ir katram cilvēkam.

Ceļo "Naudas pasaulē" virtuāli!

Kontaktinformācija

Uzdot jautājumus var gan elektroniski, gan sazinoties pa tālruni ar zināšanu centra darbiniekiem.