Задай вопрос

Uz bieži uzdotiem jautājumiem par aktuālām ekonomikas tēmām atbild gan "Naudas skola", gan dažādu nozaru speciālisti. Ieskaties sadaļā "Naudas skola atbild"! Varbūt atradīsi atbildi uz savu jautājumu uzreiz. Ja to neatrodi, izmanto šeit sniegto iespēju pajautāt vai nosūtīt savus ierosinājumus "Naudas skolas" redaktoram!

Uzdod jautājumu vai uzraksti ieteikumu!

Jautā

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Zināšanu centrs "Naudas pasaule"

next
next

"Naudas pasaule" ir interaktīvs finanšu izglītības un informācijas centrs katram, kas interesējas par naudas politiku, apriti un vēsturi. "Naudas pasaules" mērķis ir rosināt cilvēkus saskatīt un apdomāt naudas ceļus un izprast naudas nozīmi tautsaimniecībā.

 

Apmeklējuma pieteikums

Lūdzam neapmeklēt Zināšanu centru, ja jums vai kādam jūsu grupā ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm var tikt liegta ieeja. Epidemioloģiskajai situācijai mainoties, jūsu apmeklējums var tikt atcelts, par to iepriekš brīdinot.

Informācija par apmeklējumu

Pirms apmeklējuma iepazīsties ar apmeklējuma noteikumiem! Ierodoties uz apmeklējumu, neaizmirsti paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu!

 

Par zināšanu centru

Pirmā apmeklētāju grupa "Naudas pasaulē" viesojās 2005. gada 1. martā. Pēc telpu un ekspozīcijas atjaunošanas 2017. gada 27. oktobrī "Naudas pasaule" atkal vēra savas durvis apmeklētājiem.

Šajā sadaļā – par zināšanu centra mērķiem un uzdevumiem, kā arī interesantākie tā vēstures fakti.

Zināšanu centra ekspozīcija

"Naudas pasaules" ekspozīcija rosina interesi par globālās ekonomikas un finanšu norisēm un likumsakarībām, un cenšas atgādināt, ka finanšu plūsmā sava loma ir katram cilvēkam.

Ceļo "Naudas pasaulē" virtuāli!

Muzeju nakts zināšanu centrā

Ikviens "Muzeju nakts 2019" apmeklētājs bija aicināts apmeklēt arī Latvijas Bankas zināšanu centru "Naudas pasaule". Video un attēlu galerija ļauj ieskatīties pasākuma norisē.

Kontaktinformācija

Uzdot jautājumus var gan elektroniski, gan sazinoties pa tālruni ar zināšanu centra darbiniekiem.