Aicinām rīkot un pieteikt pasākumus "Finanšu pratības nedēļai 2023"

No 20. līdz 26. martam Latvijā notiks jau par labu tradīciju kļuvusī "Finanšu pratības nedēļa 2023", kuras norisi koordinē Latvijas Banka. Valsts, privātā un nevalstiskā sektora pārstāvji tiek aicināti rīkot savus pasākumus un pieteikt tos līdz 10. martam.

Ik gadu "Finanšu pratības nedēļas" laikā dažādi rīkotāji piedāvā daudzpusīgas iniciatīvas, kuru mērķis ir uzlabot iedzīvotāju naudas prasmi. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jauniešu finanšu pratības veicināšanai, bet iespēja savas zināšanas uzlabot ir ikvienam.

Lai iesaistītu plašāku iedzīvotāju loku un kopīgi uzlabotu viņu naudas prasmi, Latvijas Banka aicina izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumus un citus interesentus iesaistīties "Finanšu pratības nedēļas 2023" rīkošanā. Nedēļas laikā var īstenot ļoti dažādas aktivitātes (konkursus, pasākumus, lekcijas, nodarbības, izstrādāt informatīvos materiālus u.c.).

"Finanšu pratības nedēļa" Latvijā notiks desmito reizi starptautiskās iniciatīvas Global Money Week ietvaros. Gadskārtējās nedēļas norisi Latvijā koordinē Latvijas Banka.

Informācija par "Finanšu pratības nedēļas" norisi un pasākumiem pieejama https://www.finansupratiba.lv/ikgadeja-nedela/.

Pieteikt savas iniciatīvas un iekļaut tās nedēļas kalendārā iespējams, sazinoties ar Latvijas Bankas Finanšu pratības daļas vadītāju Aiju Brikši (aija.brikse@bank.lv, tālr. 67022373) līdz 10. martam. 

Ilustratīvs attēls grāmatas "Naudas psiholoģija" vāks

 

 

Aktīvākajiem dalībniekiem būs iespēja saņemt Morgana Hauzela grāmatu “Naudas psiholoģija”. Aicinām dalīties ar bildēm no saviem pasākumiem! #Naudasprasme #Naudasprasme 2023

Saistītie raksti

ilustratīvas attēls

Seminārs skolotājiem
"Finanšu pratība labklājības celšanai"

Aicinām skolotājus pieteikties semināram, kas sniegs dziļāku ieskatu prātu reibinošajā ieguldījumu pasaulē. Seminārs notiks 23. martā plkst.15.00 tiešsaistē  Lasīt vairāk

ilustratīvas attēls

Materiāli nodarbību vadīšanai:
Būtiskākais par finanšu krāpšanas veidiem

Aicinām Latvijas bibliotekārus un citus interesentus izmantot  prezentāciju par aktuālākajiem finanšu krāpšanas veidiem, lai piedalītos šī gada Finanšu pratības nedēļā, kas notiks no 20. līdz 26.martam. Lasīt vairāk

Izdrukāt