Konference skolotājiem "Vai dzīvei virtuālajā realitātē nepieciešama finanšu pratība?"

Skolotāj, ieplāno dienu izaugsmei!

Pirms dodies godam pelnītajā vasaras atpūtā, aicinām savā kalendārā jau laicīgi rezervēt  24. augustu, kad Latvijas Banka rīko konferenci skolotājiem “Vai dzīvei virtuālajā realitātē vajadzīga finanšu pratība? Aktualitātes ekonomikā un Latvijas Bankas 100 gadu pieredzes stāsts.”

Konferences programma būs plaša!

Paneļdiskusijā ar labākajiem nozares ekspertiem un politikas veidotājiem runāsim par jauniešu naudas prasmes kultūru digitālajā laikmetā. Iepazīsimies ar kaimiņvalstu pieredzes stāstiem, kā arī radošajās darbnīcās gūsim jaunas un praktiskas idejas, kā veidot dialogu ar jauniešiem par finansēm. Būs arī tematiski muzikāli pārsteigumi.

Konferencē aicinām piedalīties 1. līdz 12. klases sociālās un pilsoniskās jomas skolotājus, kā arī citus interesantus.

Konferences baneris ar saiti uz pieteikšanās veidlapu

Dalība konferencē bez maksas, vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās līdz 14. augustam, vai tikmēr, kamēr būs brīvas vietas.

• Konferences norises vieta: LU Akadēmiskā centra Zinātņu māja Rīgā, Jelgavas ielā 3.

• Konferences norises laiks: 24. augusts no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.30.

Par konferenci

Katru gadu augustā Latvijas Banka aicina skolotājus uzsākt jauno mācību gadu, tiekoties ar kolēģiem un pieredzējušiem nozares ekspertiem, lai papildinātu savas zināšanas par aktuālo ekonomikā un finansēs. Šis tradicionālais seminārs ar ierasto nosaukumu “Aktualitātes ekonomikā” notiks jau devīto reizi, un tā mērķis ir izglītot skolotājus, iedvesmot viņus un palīdzēt sagatavoties jaunajam mācību gadam, lai varētu skaidrot un pārrunātu ar skolēniem apgūstamo mācību vielu uz aktuālo norišu pamata

Iedvesmojoties no Latvijas Bankas simtgades devīzes – Latvijas Bankas simtgadē dāvinām zināšanas, vēstures liecības, kultūras vērtības un svinēšanas prieku – , šajā gadā seminārs “Aktualitātes ekonomikā” pārtop par konferenci un ir paredzēts ar lielāku vērienu – kā dāvana un svētki skolotājiem Latvijas Bankas simtgadē.

Šī gada programma paredzēta daudz plašāka – ne tikai Latvijas Bankas eksperti sniegs ieskatu par aktualitātēm ekonomikā, bet arī Latvijas Bankas prezidents sveiks skolotājus, notiks paneļdiskusija, kurā piedalīsies zināmākie finanšu pratības jomas pārstāvji Latvijā, tiks rīkotas radošās darbnīcas par finanšu pratības jautājumiem un mācīšanas metodēm, kā arī skolotājus izklaidēs tematiski muzikāli priekšnesumi.

Uz tikšanos 24. augustā!