Enter the characters shown in the image.

Uzdevumi

/lv/gatavojies-olimpiadei-finansu-abece

Gatavojies olimpiādei FINANŠU ĀBECE!

19.02.2018

Ekonomikas un kultūras augstskola, Alberta koledža sadarbībā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju un Latvijas Banku aicina 11.–12. klašu skolēnus, profesionālo un arodvidusskolu pēdējo kursu audzēkņus piedalīties Finanšu olimpiādē, kas norisināsies 2018. gada 28. martā Rīgā.

/lv/iepazisti-eiro

Iepazīsti eiro!

27.12.2013

Uzzini vairāk par eiro monētām un banknotēm, eiro vēsturi, atbildot uz 20 jautājumiem, kuri veidoja konkursu "Sveiks, eiro!" 9.–12. klašu grupai.

/lv/sveiks-eiro

Sveiks, eiro!

27.12.2013

Uzdevuma saturu veido konkursa "Sveiks, eiro!" jautājumi 6.–8. klašu grupai. Pārbaudi savas zināšanas vēlreiz vai arī sāc iepazīt eiro no jauna!

/lv/latam-20

Latam 20

Uzdevuma saturu veido konkursa "Nauda - māksla - sabiedrība" jautājumi. Pārbaudi savas zināšanas vēlreiz vai arī atklāj lata naudas zīmes no jauna!

/lv/monetara-politika-3

Monetārā politika

Aizpildi testu un pārbaudi, cik daudz tu zini par monetāro politiku!