Konkurss "Mana vārdnīciņa 2020/2021"

Konkursa Mana Vārdnīciņa apbalvošanaJAL radošuma un finanšu pratības konkursā 1.–4. klases skolēni kopā ar savu ģimeni saviem vārdiem skaidro dažādus ekonomikas terminus.

Lai skolēns apgūtu prasmes diskutēt ar citu paaudžu pārstāvjiem, mācītos ieklausīties citu pieredzē, ģimenē pārrunājot būtiskus finanšu pratības jautājumus un arī pilnveidojot savas naudas prasmes, vārdnīcu skolēni veido kopā ar vecākiem un vecvecākiem vai citiem atšķirīgu paaudžu pārstāvjiem.

Darbi tiek vērtēti atsevišķi tiek vērtēti 1.–2. klašu grupā un 3.–4. klašu grupā.

Šogad konkursā tiek aicināti piedalīties arī pirmsskolas audzēkņi – viņu darbi tiks vērtēti atsevišķā kategorijā.

Darbu iesniegšana šogad tika pagarināta līdz aprīļa beigām. Paldies visiem skolēniem, skolotājiem un viņu ģimenēm par ieguldīto darbu!

Maija sākumā žūrija sāka iesūtīto darbu izvērtēšanu, no visiem iesūtītajiem darbiem atlasot fināla izvērtēšanai vairāk nekā 50 darbus.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti šī mācību gada pēdējā nedēļā

Vairāk informācijas – konkursa nolikumā.

Idejas iedvesmai

Ieskaties iepriekšējo gadu konkursa uzvarētāju darbos un uzdrošinies piedalīties!

Mana vārdnīciņa citāti

Konkursa Mana Vārdnīciņa finālistu darbi