Kā aizņemties ilgtspējīgi?

Turpinot ilgtspējīgu finanšu tēmu, šajā Latvijas Bankas raidieraksta "Skanošais"  #28 epizodē skaidrosim, kas ir zaļie kredīti.

Sarunā iezīmējam arvien pieaugošo sabiedrības interesi un pieprasījumu saņemt zaļos kredītus un finanšu pakalpojumus, piemēram, ēku renovācijai, elektroauto iegādei vai kādas energoefektīvas tehnoloģijas uzstādīšanai.

Ekspertes stāsta: zaļo kredītu attīstība liecina par to, ka finanšu nozare sāk apzināties savu lomu ilgtspējīgas nākotnes veidošanā.

Raidieraksta otrajā epizodē Latvijas Bankas ilgtspējības projektu vadītāja Laura Treimane sarunājas ar kolēģēm – Kredītiestāžu uzraudzības pārvaldes Tiešās uzraudzības daļas vadītāju Natāliju Koževņikovu un Nozīmīgo kredītiestāžu uzraudzības daļas vecāko uzraudzības eksperti Ievu Putrenieci.

Otrā epizode: Kā aizņemties ilgtspējīgi?

Uzzini vairāk par pieejamo atbalstu kredītiestāžu tīmekļa vietnēs vai, piemēram:

Raidierakstā pieminēto Eiropas Banku iestādes pārskatu atradīsi te 👉 https://www.eba.europa.eu/sites/defau...

Divās nākamajās raidieraksta "Skanošais" epizodēs par ilgtspējīgām finansēm tuvāk iepazīstināsim ar Latvijā pašlaik pieejamiem ilgtspējīgiem finanšu produktiem: ilgtspējīgiem ieguldījumiem un apdrošināšanu, kā arī pensiju produktiem.

Par iespējām ar savām finanšu izvēlēm veidot ilgtspējīgāku nākotni vairāk lasi 👉 https://www.naudasskola.lv/par-naudu/... 


 Raidieraksts "Skanošais" pieejams arī populārākajās straumēšanas platformās:

Spotify: https://open.spotify.com/show/3ZIXJUC...

Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast...

 

#IlgtspējīgasFinanses

Izdrukāt