Задай вопрос

Uz bieži uzdotiem jautājumiem par aktuālām ekonomikas tēmām atbild gan "Naudas skola", gan dažādu nozaru speciālisti. Ieskaties sadaļā "Naudas skola atbild"! Varbūt atradīsi atbildi uz savu jautājumu uzreiz. Ja to neatrodi, izmanto šeit sniegto iespēju pajautāt vai nosūtīt savus ierosinājumus "Naudas skolas" redaktoram!

Uzdod jautājumu vai uzraksti ieteikumu!

Jautā

Sākumlapa

Apgrozībā – no 14. novembra

Latvijas Bankas zināšanu centrs aicina elektroniski pieteikt apmeklējumu

Infografika: kādās situācijās būtu svarīgi izmantot zibmaksājumus?

Apgrozībā – no 14. novembra

Latvijas Bankas zināšanu centrs aicina elektroniski pieteikt apmeklējumu

Infografika: kādās situācijās būtu svarīgi izmantot zibmaksājumus?

Ekonomikas likumsakarību izpratne ir svarīga ikvienam, jo pieņemtie ekonomiskie lēmumi ietekmē gan personīgo labklājību, gan sabiedrību kopumā.

AKTUĀLI

Kā D. Trampa prezidentūra ietekmē Eiropu? Par tvītu plašākas atbildes

Ekonomikas ABC » Latvija un pasaules ekonomiskās norises
20.12.2017

Vērtējot Trampa Ameriku vienu gadu pēc vēlēšanām, eskperti secina, ka Latvijai "Trampa laiku bilance", tā teikt, pagaidām ir pozitīva.Turklāt arī Porziņģis, kā smejies, palīdz Latviju amerikāņa apziņā likt pareizā kartes stūrī. Piedāvājam īsu ieskatu ekspertu sarunu materiālos.

Vai pārkarstam?

Makroekonomika » Blogi
12.09.2017

Vasarai aizejot, skaļumā pieņemas ekonomistu diskusija – nāk vai nenāk tautsaimniecībai virsū jauns pārkaršanas vilnis. Latvijas Bankas eksperts dažās rindkopās skaidro – vai šobrīd jau ir pamats satraukumam?

Turpinām rotāt Latviju valsts 100 gadu jubilejā

Latvijas Banka » Kolekcijas monētas
30.08.2017

Pakavsakta, atveidota Latvijas Bankas jaunākajā kolekcijas monētā, stāsta par senāku laiku Latvijas vēsturē, bet monētas otra puse – par šodienu, to, kā mēs komunicējam virtuālajā vidē, sociālajos tīklos, kā iezīmējam sev svarīgas tēmas.

Latvijas Banka nodrošina iespēju zibenīgiem maksājumiem

Latvijas Banka » Maksājumi Latvijā un pasaulē
28.08.2017

28. augustā tika veikti pirmie reālie maksājumi, izmantojot Latvijas Bankas zibmaksājumu infrastruktūru. Maksājumi tika veikti no AS "Citadele banka" uz Latvijas Banku un laiks no maksājuma veikšanas līdz naudas saņemšanai otrā kontā bija zem 1 sekundes.

Eksperti seminārā "Aktualitātes ekonomikā 2017" atbild uz skolotāju jautājumiem

SKOLOTĀJU ISTABA » LEKCIJAS, KURSI, SEMINĀRI
22.08.2017

22. augustā vairāk nekā 100 ekonomikas skolotāji no visas Latvijas apmeklēja semināru Latvijas Bankā, kas kļuvusi par labu un nepieciešamu tradīciju pirms jaunā mācību gada sākuma – tas notika jau ceturto gadu pēc kārtas, arvien pieaugot pedagogu interesei.

Iespēja iegūt balvu 4000 eiro apmērā

PIEDALIES » KONKURSS
19.07.2017

Ja esi vecumā no 18 līdz 30 gadiem un patīk uzņemt video, piedalies Eiropas Centrālā bankas video konkursā "Euro Video Challenge", kura mērķis ir saistošā un audiovizuālā veidā skaidrot ekonomikas tēmas. Konkursā var piedalīties gan individuāli, gan komandā.

Latvijas zelta vēsture

SKATIES » FILMAS
05.06.2017

Latvijas Bankas ārējās rezerves veido arī zelts. Mūsdienās zeltam vairāk ir emocionāla un politiska nozīme, taču tā liktenis ir bijis nozīmīgs arī pašas Latvijas vēsturē. Piedāvājam apmeklētāju centra "Naudas pasaule" vajadzībām veidotu filmu par Latvijas zelta vēsturi.

Latvijas gada monēta 2016 – "Pasaku monēta II. Eža kažociņš"

Latvijas Banka » Paziņojums presei
25.05.2017

Tradicionālajā sabiedrības aptaujā par "Latvijas gada monētu 2016" atzīta "Pasaku monēta II. Eža kažociņš". Kopumā balsojumā piedalījās 16 581 dalībnieks, un par monētu "Pasaku monēta II. Eža kažociņš" tika nodota 7 601 balss.

Sabiedrības balsojums noteicis kopīgās Baltijas valstu 100 gadu jubilejas monētas dizainu

Latvijas Banka » Paziņojums presei
11.04.2017

Kopīgajā Baltijas valstu 100 gadu jubilejai veltītajā 2 eiro piemiņas monētā pārtaps Lietuvas dizainera Justa Petruļa darbs – simboliska bize, kurā savijas triju Baltijas māsu liktenis. Šis dizains saņēmis lielāko balsu skaitu sabiedrības aptaujā.

Krājkase Gudrīte aicina revidēt zināšanas un ieradumus

PIEDALIES » FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻA
27.03.2017

Šogad no 27. marta līdz 2. aprīlim jau piekto gadu Latvijas iedzīvotāju finanšu pratības stratēģijas partneri rīko FINANŠU IZGLĪTĪBAS NEDĒĻU 2017. Tās ietvaros "Naudas skola" iesaka – organizējiet FIN 2017 pasākumu savā ģimenē vai skolā! 

Lapas