Jaunums! Finanšu pratības nodarbības pieaugušajiem katru ceturtdienu

Ilustratīvs attēlsLatvijas Banka aicina organizāciju kolektīvus pieteikties izglītības programmai "Kļūsti par naudas pratēju!" nodarbībām, kurās kopā darbosimies un runāsim par naudas lietām.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta nodarbība par kādu iepriekš izvēlētu tematu.

Nodarbības var organizēt gan attālināti, gan klātienē jūsu darba vietā.

Zināšanu centra ekspozīcija

expo

Latvijas Bankas Zināšanu centrs ir vieta, kur aizraujošā veidā paplašināt redzes loku un gūt jaunas zināšanas dažādos jautājumos par finanšu pratību un personīgajām finansēm, monetāro politiku un globāliem ekonomiskajiem procesiem.

Ekspozīcija veidota saskaņā ar principu: "Nāc, ieraugi, pieskaries, izpēti un apdomā!". Izstāde ir interaktīva, un informatīvos stendus papildina multivides prezentācijas, īsfilmas, datorspēles un dažādi pārsteigumi.

Informācija par apmeklējumu

Apmeklējumi Zināšanu centrā tiek organizēti grupās vai individuāli otrdienās, trešdienās un ceturtdienās.

Ekspozīcijas apskates sākums – plkst. 9.30, 12.30 un 15.00.
Apmeklējumus iespējams pieteikt grupai (sākot no 10 cilvēkiem), piemēram, skolas klasei, vai individuāli, ja skaits ir mazāks par 10 cilvēkiem, – šādā gadījumā grupu veido attiecīgais skaits individuāli pieteikušos apmeklētāju.
Zināšanu centra maksimālais klātienes apmeklējuma ilgums – divas stundas.
Apmeklējuma izmaksas sedz Latvijas Banka; apmeklētājiem nav jāmaksā.
Nākot uz Zināšanu centru, izmantojama Latvijas Bankas ēkas K. Valdemāra ielā 2A, Rīgā, galvenā ieeja no Pils laukuma puses un vestibilā noformējamas caurlaides. Caurlaides saņemšanai obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (ar fotogrāfiju).
Apmeklējot Zināšanu centru, atļauts ņemt līdzi tikai neliela izmēra somas (piemēram, rokassomiņas), kas paliek pie apmeklētājiem, viņiem uzturoties Latvijas Bankā. Liela izmēra somas un priekšmetus lūgsim atstāt garderobē. Latvijas Bankas apsardzes darbiniekiem ir tiesības ar personas piekrišanu pārbaudīt viesu personiskās mantas.
Izdrukāt