tēmas

3. 2. Tirgus un cena

Par mācību līdzekli

Mana ekonomika

Vai esi kādreiz iedomājies par to, no kurienes rodas nauda? Un kāpēc mēs katru dienu izdarām izvēles, izvirzām mērķus, mācāmies un plānojam?

Iespējams, ka tu ar saviem draugiem vai ģimenē jau esi meklējis atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par naudu.

Arī mācību līdzekļa "Mana ekonomika" stāstu varoņi – klasesbiedri Māra, Ansis, Andris un Matīss – nonāk situācijās, kas rosina gan uzdot jautājumus par naudas lietām, gan meklēt atbildes uz tiem.

Iepazīsties ar "Mana ekonomika" stāstu varoņiem un apgūsti ekonomikas gudrības!

Apgūstot zināšanas ar mācību līdzekļa "Mana ekonomika" palīdzību, tev ir iespēja:

izprast būtiskākos jautājumus par naudu un ekonomiku;
pārbaudīt savas zināšanas, risinot interaktīvus uzdevumus;

risināt dažādus uzdevumus;
skatīties dažādas videofilmas;

uzzināt interesantus faktus un noderīgus padomus;
pārrunāt uzzināto ģimenē un izdarīt gudras izvēles.

Mācību līdzekļa "Mana ekonomika" saturu 4.–6. klases skolēniem kopā veidos 9 ekonomikas tēmas: par resursu ierobežotību, tirgu un cenām, darba tirgu, naudu un budžetu, banku lomu un valsts nepieciešamību, kā arī skaidrosim būtiskāko par uzņēmējiem un labklājību.
Tēmas tiks publicētas tīmekļa vietnē naudasskola.lv pakāpeniski.