Mana ekonomika (ME) ir mācību līdzeklis, kas piedāvā apgūt ekonomikas jautājumus, kuri iekļauti vispārējās izglītības standartā sociālajā un pilsoniskajā mācību jomā. Vienlaikus ME  dod iespēju caur ekonomikas prizmu palūkoties uz sociāliem, valsts pārvaldības, starptautisko attiecību, kā arī uzņēmējdarbības jautājumiem, dodot iespēju tā lietotājiem pilnīgāk izprast dažādu procesu norisi individuālā, uzņēmumu, valsts un globālā līmenī. ME ļauj ne vien apgūt ekonomikas teoriju, bet arī sniedz ieskatu, kā tā darbojas reālās dzīves situācijās, un palīdz nostiprināt zināšanas ar uzdevumu palīdzību.

Mācību līdzekli veidojuši Latvijas Bankas eksperti kopā ar pieredzējušiem un mūsdienīgiem ekonomikas un sociālo zinību skolotājiem:

1.– 6. klasei: Aiga Cunska, Santa Jākobsone, Līga Lagzdkalne, Solvita Lauzēja, Dana Narvaiša, Ivo Rode, Liene Šverna, Sandra Falka,
7.– 9. klasei: Dzintra Aploka, Margita Jirgensone, Inta Jorniņa,
vidusskolai:  Agnese Slišāne, Biruta Brangule, Juta Birzniece, Kārlis Krūmiņš un Mihails Siņicins.
Mācību līdzekli un tā atbilsmi izglītības standartam sociālajā un pilsoniskajā mācību jomā papildus izvērtēja ekonomikas satura mācīšanas eksperti Biruta Brangule, Sandra Falka, Santa Kazāka, Mihails Siņicins un Agnese Slišāne.

Mana ekonomika izmantoti Gata Šļūkas zīmējumi un Aiņa Permina grafiskie attēli.

Fotogrāfijas izmantotas no Latvijas Bankas arhīva, Leta un Shutterstock krājuma.

ME materiāli sadalīti divās daļās:

• publiski pieejamie, kas paredzēti skolēniem un pašmācībai citiem interesentiem,
  • skolotājiem domātie, kas pieejami slēgtajā sadaļā (slēgtajai sadaļai skolotājiem iespējams pieslēgties platformās E-klase un MyKoob).

Mana ekonomika. Gudrām izvēlēm esošā informācija tiek pastāvīgi aktualizēta un papildināta. Latvijas Bankai ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt visu mācību līdzeklī esošo informāciju vai arī tās daļu. Latvijas Banka interneta vietnē norāda mācību līdzekļa attiecīgās sadaļas aktualizēšanas datumu. Interneta materiālā iespējamas tehniskas neprecizitātes vai kļūdas, ko pamanot, lūgums rakstīt redaktors@naudasskola.lv .

Latvijas Banka neatbild par citu institūciju vai personu interneta vietņu saturu, kuras piesaistītas ME. Ar šo vietņu apmeklējumu saistīto risku uzņemas lietotājs.

Mācību līdzeklī Mana ekonomika izmantotā grafiskā zīme ir Latvijas Bankas īpašums. Latvijas Bankai ir autortiesības uz visiem materiāliem, kas atrodas vietnē naudasskola.lv, ja vien nav īpašas norādes.

Atļauta pārpublicēšana un saišu veidošana izglītības un nekomerciālos nolūkos, norādot avotu.