Seminārs "Aktualitātes ekonomikā" |2020; 2021

Katru gadu augustā Latvijas Banka aicina skolotājus uzsākt jauno mācību gadu, tiekoties ar kolēģiem un pieredzējušiem nozares ekspertiem, lai papildinātu savas zināšanas par aktuālo ekonomikā un finansēs.

2020. gada 21. augustā Latvijas Banka organizēja semināru "Aktualitātes ekonomikā 2020", kas notika tiešsaistē MS Teams platformā.

Semināra programma veidota vispārējās vidējās izglītības, profesionālās vidējās izglītības, arodizglītības mācību priekšmetu Ekonomika un Komerczinības skolotājiem, bet tika aicināti piedalīties arī pamatskolu 7.-9.klašu mācību priekšmeta Sociālās zinības skolotāji.

Semināra tēmas: aktuālie ekonomikas procesi pasaulē, Eiropā, Latvijā – pandēmijas ieviestās pārmaiņas, izaicinājumi, risinājumi, par kuriem stāstīs Latvijas Bankas eksperti. Seminārā skolotājiem būs iespēja arī pirmajiem uzzināt visu par Latvijas Bankas izstrādāto jauno mācību materiālu 1.–12. klases skolēniem  “Mana ekonomika“, kā arī citu aktuālu informāciju, kas var noderēt, organizējiet ikdienas mācību  procesu.

Programma pielikumā.

Ceram, ka semināra programmā iekļautās tēmas palīdzēs izskaidrot skolēniem pēdējā laikā notikušās pārmaiņas tautsaimniecībā!

Jautājumi par semināra norisi: Linda.Kalnina@bank.lv, tālr. 67022421.

Piedāvājam semināra prezentācijas:

Semināra norises ieraksts: