Seminārs par ieguldījumiem Finanšu pratības nedēļā 2023

"Finanšu pratības nedēļas 2023" ietvaros Latvijas Banka rīkoja semināru skolotājiem par ieguldījumiem "Finanšu pratība labklājības celšanai".

Trīs prezentācijās skolotājiem bija iespēja kopā ar biržas "Nasdaq Riga" un Latvijas Bankas ekspertiem paplašināt savas zināšanas par aktuālākajiem ekonomikas procesiem un inflācijas rādītājiem, to, kā inflācija ietekmē mūsu uzkrājumus. Kādus riskus un iespējas piedāvā finanšu tirgi? Kas ir birža un kā tā strādā? Kādi ir izplatītākie ieguldījumu veidi, un kādus riskus vai iespējas katrs no tiem piedāvā?

Latvijas Bankas ekonomiste Ieva Opmane iepazīstināja ar aktualitātēm ekonomikā, inflācijas un ieguldījumu tematu.

Biržas "Nasdaq Riga” pārstāve Annija Katkeviča stāsta, kas ir birža un kā tā strādā.

Latvijas Bankas eksperts Edmunds Rudzītis iepazīstina ar populārākajiem ieguldīšanas veidiem.