Seminārs "Aktualitātes ekonomikā"

26. augustā Latvijas Banka organizē ikgadējo semināru "Aktualitātes ekonomikā 2021".

Seminārs notiks tiešsaistē MS Teams platformā no plkst.10.0013.45. Seminārā programma veidota vispārējās vidējās izglītības, profesionālās vidējās izglītības, arodizglītības sociālās un pilsoniskās mācību jomas pedagogiem, bet var piedalīties arī pamatskolu 8.9.klašu mācību priekšmeta Sociālās zinības skolotāji.

Seminārā sniegsim informāciju par  aktuālajām makroekonomikas norisēm Latvijas tautsaimniecībā Covid 19 kontekstā un jaunākajām tendencēm maksājumu vidē, ka arī piedāvāsim pārdomāt jautājumu, vai iespējams līdzsvars starp sabiedrību, vidi un ekonomiku.  Seminārā skolotājiem būs iespēja arī iepazīt skolotājas pieredzi, organizējot īpaši izstrādātu mācību stundu par ekonomisko izaugsmi veicinošajiem faktoriem, izmantojot Latvijas Bankas digitālo mācību līdzekli  "Mana ekonomika". Dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar citu aktuālu informāciju, kas var noderēt, organizējiet ikdienas mācību procesu saistībā ar dažādiem finanšu pratības aspektiem.

Semināra programma – pielikumā.

Pieteikšanās līdz šā gada 23. augustam, aizpildot pieteikuma anketu internetā: https://ej.uz/LB2021.

Reģistrētajiem dalībniekiem pieslēgšanās saite uz viņu norādīto e-pastu tiks nosūtīta 24. augustā.

Semināra dalībnieki saņems elektroniski apliecinājumu par dalību seminārā.

Iespējamo izmaiņu gadījumā informācija tiks publicēta "Naudas skolā". Kontaktinformācija saziņai: redaktors@naudasskola.lv un tālruņi  67022288 vai 67022421.