Seminārs "Aktualitātes ekonomikā" rudens sesija

Ilustratīvs attēls

Ņemot vērā skolotāju vēlmi padziļināti izdiskutēt atsevišķus augusta seminārā "Aktualitātes ekonomikā 2021" jau konceptuāli aplūkotos jautājumus, piedāvājam skolotājiem iespēju arī rudens sesijā tikties ar Latvijas Bankas speciālistiem un pieredzējušiem pedagogiem.

Semināra "Aktualitātes ekonomikā 2021" rudens sesijas programma tika pielāgota vispārējās vidējās izglītības 8.-9. klases un 10.-12. klases, profesionālās vidējās izglītības, arodizglītības sociālās un pilsoniskās mācību jomas skolotājiem, kuri piedalījās seminārā "Aktualitātes ekonomikā 2021" šā gada 26. augustā. Taču dalība seminārā bija iespējama ikvienam skolotājam, kuru interesē semināra programmas tēmas.

Rudens sesijā padziļināti aplūkoja vairākus ar inflāciju Latvijā un eirozonā saistītus jautājumus, diskutēja par ilgtspējas jautājumiem, analizējot tieši nākotnes iespējas, kā arī piedāvājām jaunus digitālā mācību līdzekļa "Mana ekonomika" izmantošanas pieredzes stāstus.

Prezentācijas

Inflācija Eiropā un pasaulē (2021/rudens)
Krista Kalnbērziņa, Latvijas Bankas Monetārās politikas analīzes daļas galvenā ekonomiste

Inflācija Latvijā (2021/rudens)