Задай вопрос

Uz bieži uzdotiem jautājumiem par aktuālām ekonomikas tēmām atbild gan "Naudas skola", gan dažādu nozaru speciālisti. Ieskaties sadaļā "Naudas skola atbild"! Varbūt atradīsi atbildi uz savu jautājumu uzreiz. Ja to neatrodi, izmanto šeit sniegto iespēju pajautāt vai nosūtīt savus ierosinājumus "Naudas skolas" redaktoram!

Uzdod jautājumu vai uzraksti ieteikumu!

Jautā

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sākumlapa

Ekonomikas likumsakarību izpratne ir svarīga ikvienam, jo pieņemtie ekonomiskie lēmumi ietekmē gan personīgo labklājību, gan sabiedrību kopumā.

AKTUĀLI

Facebook "nauda" – jaunas iespējas vai potenciāls apdraudējums?

IZPROTI » Ekonomikas ABC
25.07.2019

Pēc Facebook iniciatīvas radīta neatkarīga bezpeļņas organizācija The Libra Association, kurā ietilpst vairāki zināmi starptautiski uzņēmumi. Tā izziņoja plānu radīt jaunu blokķēdes tehnoloģijā balstītu digitālo valūtu Libra. Latvijas Bankas eksperts Klāvs Ozoliņš analizē jauno ieceri un arī riskus.

Dzīvo gudrāk: pieredze naudas plānošanas ieradumos

Ievads ekonomikā » 10 patiesības par naudu
18.07.2019

Kā dzīvot labāk? Universāla atbilde uz šo jautājumu nav iespējama. Ikdienā mēs pieņemam dažādus lēmumus, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti. Turpinot skaidrot 10 patiesības par naudu, sadarbībā ar portālu "DELFI"piedāvājam intervijas ar sabiedrībā populārām personībām par naudas lietām.

Par aktuālo tautsaimniecībā: videolekcija un diskusija ar ekspertiem

Skolotāju istaba » Lekcijas, kursi, semināri
19.06.2019

Kā alternatīvu tradicionālajam semināram "Aktualitātes ekonomikā", šovasar par 2019. gada aktuālākajiem procesiem gan Latvijas, gan pasaules tautsaimniecībā mēs piedāvājam ikvienam interesentam uzzināt Mārtiņa Kazāka videolekcijā un diskusijā sarunu festivālā "Lampa".

Kas jāzina par jaunajām 100 un 200 eiro banknotēm?

SKATIES » PREZENTĀCIJAS
24.05.2019

Jaunās 100 un 200 eiro banknotes noslēdz Eiropas sēriju – tās apgrozībā būs no 2019. gada 28. maija. Latvijas Bankas speciālisti informē par būtiskāko, kas ikvienam jāzina par šīm banknotēm.

Markuss intervijās izdibina patiesības naudas lietās

SKATIES » INTERVIJAS
17.05.2019

Ceļš uz prātīgu saimniekošanu – katram savs. Tādēļ zinātkārais Markuss gudrības meklējumos dodas plašajā pasaulē. Markusa visas intervijas apkopotas jaunā apakšsadaļā INTERVIJAS.

Uz "Tallink" kuģa apbalvoti JAL finanšu pratības konkursu laureāti

PIEDALIES » Konkurss "Mana vārdnīciņa"
15.05.2019

Konkursu "Mana vārdnīciņa" un "Biznesa pasakas" laureāti, viņu skolotāji un ģimenes pārstāvji šogad tika sveikti uz kuģa Isabelle. Deivids Reinieks no Īslīces pamatskolas konkursā piedalās atkārtoti, taču šogad viņam īpašs prieks – izcīnīta pirmā vieta!

Ieteikumi spēles "Kas bankā iekšā?" izmantošanai mācību procesā

SKOLOTĀJU ISTABA » METODISKIE IETEIKUMI
08.05.2019

Sākumskolas skolotāja iesaka – interaktīvo spēli "Kas bankā iekšā?" skolēniem saistošā veidā var izmantot gan kā mācību līdzekli skolā, gan kā vecāku vadītu izziņas procesa motivatoru mājās. Metodiskie ieteikumi piedāvā arī darba lapas un idejas grupu darbam.

Izsludināts konkurss skolēniem "Mans biznesa plāns Latvijas pilij vai muižai"

PIEDALIES
08.04.2019

Latvijas privāto ēku asociācija izsludinājusi biznesa plānu konkursu, kurā iespējams balvās saņemt gan iespēju organizēt klases vakaru kādā no pilīm vai muižā, gan saņemt balvas arī no naudasskola.lv. Nenokavē!

Aicinām visus kāpēcīšus izspēlēt tiešsaistes spēli "Kas bankā iekšā?"

SPĒLĒ » SPĒLES
20.03.2019

Ienāc bankā, spēlē un izproti svarīgas naudas lietas! Spēle paredzēta sākumskolas jaunākajiem skolēniem, bet tā saistoša būs arī viņu vecākiem.

Aktualizētas īsfilmas par cenu veidošanos, patēriņa grozu un deflāciju

SKATIES » NAUDAS ZĪMES
14.01.2019

Ja vēlies vienas minūtes laikā uzzināt būtiskāko, kā veidojas veikalos cenas, kā mēra inflāciju un kas ir deflācija, skaties aktualizētās "Naudas zīmju" sērijas!

Lapas